fbpx

Pri stavbe rodinného domu alebo rekonštrukcii je pred samotnou realizáciou dôležité vybrať si kvalitný stavebný materiál. Prečo nakúpiť stavebniny práve v Axa-Property? Dozviete sa v článku.

 

Bezplatné poradenstvo od odborníkov

Axa-Property je dnes ústálenou regionálnou značkou, ktorá realizuje kvalitné zateplenie na celý život. Vďaka viac ako 20-ročným skúsenostiam v stavebnej oblasti vieme poradiť, aký materiál je vhodný pre váš projekt, akú značku zvoliť a kde ušetriť.

Zákazníci sú pre nás na prvom mieste, preto vždy radi pomôžeme s výberom stavebnín. Kladieme veľký dôraz na vzdelávanie a neustále rozširovanie vedomostí. Naši zamestnanci pravidelne navštevujú školenia. Vďaka tomu vám vedia poskytnúť relevantné informácie o materiáloch.

 

Prvotriedne produkty za výhodné ceny

My vieme, že pri výbere stavebných materiálov je rozhodujúcim faktorom aj cena. V Axa-Property odoberáme certifikované materiály priamo od výrobcov. Vďaka tomu vieme zaručiť výbornú cenu. Našou jednotkou je napríklad kvalitný zatepľovací systém Isocell z Rakúska. V rámci omietkovín spolupracujeme so špičkou na Slovensku Baumit.

Kvalitou ponúkaných produktov sme si istí, pretože ich sami používame na stavbe bez akýchkoľvek reklamácií. Omietky Baumit perfektne odolávajú vonkajším podmienkam ako slnko, vietor či dážď a pri správnej materiálovej skladbe nepopraskajú.

V Axa-Property máme riešenie aj pre zvyšný stavebný materiál, ktorý už nepotrebujete. Ak ste si ho kúpili u nás, nepoškodený materiál (okrem omietok) vykúpime späť a použijeme pri ďalších projektoch.

Pri kompletnej objednávke fasádneho systému ponúkame lákavé zľavy a bonusy pri odbere väčšieho množstva. Naši odborníci vám vypracujú cenovú ponuku na mieru podľa vášho projektu.

predaj stavebnín

Všetko pre kvalitné zateplenie pod jednou strechou

V Axa-Property sa špecializujeme na izoláciu, preto u nás nájdete stavebný materiál najmä pre kvalitné zateplenie. Isocell systém považujeme za jednotku na trhu. Súčasťou vzduchotesného systému je izolačný materiál vrátane príslušenstva, parozábrana, parobrzda, pásky, tmely, manžety a fólie. Všetky produkty spĺňajú náročné technické požiadavky a normy.

V ponuke máme aj Baumit zatepľovací systém – omietky (aj Ionit systém), suché zmesi, lepidlá, rohovníky a komponenty od značky Baumit. Namiešaná omietka môže byť u vás na stavbe väčšinou do 48 hodín. V našom sklade nájdete aj polystyrén značky Polyform, minerálnu vatu od Knauf Insulation a ďalšie kvalitné produkty.

stavebný materiál

Prečo staviť na stavebniny od Axa-Property v skratke:

  • garantujeme spokojnosť – stavebné materiály sami využívame
  • nepoužitý stavebný materiál vykúpime späť
  • výhodné ceny a zľavy
  • kvalitné produkty od overených značiek
  • komplexné poradenstvo od odborníkov
  • dodanie väčšiny produktov do 48 hodín

Plánujete stavbu domu alebo rekonštrukciu? Dohodnite si stretnutie s naším obchodným riaditeľom a nájdite riešenie na mieru. Kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 948 899 966.

Podobné články na: dobre vedieť // izolácia // rodinný dom // stavba // zateplenie
Kategória - Stavba

Kvalita je pre nás priorita číslo 1

Nahliadnite do ponuky služieb a riešení. Zistite, čo pre vás dokáže tím AXA-Property urobiť.

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi zodpovieme všetky otázky o cene a vlastnostiach zateplenia.

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

rockwool

Rýchle odkazy

O nás

FAQ

GDPR

Radlinského 17, 052 01 Spišská Nová Ves

+421 902 668 966

info@axaproperty.sk

     

Ing. Miroslav Vitko

Branislav Slaninák

Obchodný riaditeľ
+421 948 899 966

Matej Benko

Technický riaditeľ
+421 915 856 453

Michal Baran - Technik

+421 948 888 128
Šariš, Zemplín

Bc. Marián Uhlár - Technik

+421 950 141 611
Spiš, Košice

Ing. Peter Bíreš - Technik

+421 948 888 129
stredné, západné Slovensko