fbpx

Najčastejšie otázky

Počul som, že celulóza klesá, sadá, môže byť horľavá alebo domovom pre hlodavce?

Všetko z vyššie uvedeného je lož. Celulóza od Isocellu si drží tvar minimálne 50 rokov, pokiaľ je aplikovaná správne, je ohňuvzdorná po dobu minimálne 90 minút pri aplikovanej hrúbke 30 centimetrov, ošetrená ekologickými látkami, ktoré hlodavcom nevoňajú. Hlodavce budú celulózu obchádzať.

Za akých podmienok dávate záruku 25 rokov?

Záruku 25 rokov môžete získať v prípade, že kompletnú montáž izolácie budeme robiť my. Pripravíme podklad, dodržíme skladbu steny, dodržíme potrebné materiály a postupy. Dokonca po práci za sebou upraceme a vyčistíme všetok odpad. V prípade svojpomocnej inštalácie záruka poskytovaná nie je.

Ako sa odlišujete od konkurencie?

Realizujeme izolovanie nehnuteľnosti s kompletným servisom. Robíme fúkanú izoláciu aj s parozábranou. Iní prídu iba fúkať. My sa najprv potrápime s parozábranou, následne aplikujeme izoláciu, dokončíme izolovanie, popratáme, pozametáme miesto. S nami bude každý spokojný.

Sme certifikovaný aplikátor Kanadskej peny ICYNENE. Používame paropriepustnú penu. Pena ICYNENE je ekologickejšia – je nadúvaná vodou.

 

Ako rýchlo prídete na obhliadku?

Obhliadky sa snažíme realizovať čím skôr, ideálne do 24 hodín, najneskôr však do troch dní.

Je možná realizácia aj v zime?

Samozrejme, že je. Používame kanadskú izoláciu ICYNENE, ktorú ako jedinú striekanú tepelnú izoláciu je možné aplikovať počas celého roka, v zime až do teploty -38°C. Rovnako je možná aj aplikácia fúkanej izolácie Isocell, pri ktorej nie je použitá ani kvapka vody.

Ako dlho trvá izolovanie izoláciou ICYNENE?

Zateplenie bežného rodinného domu realizujeme za jeden až dva pracovné dni. Zateplenie väčších objektov trvá o čosi dlhšie. Okrem striekania izolácie robíme aj parozábranu, máme vlastné lešenie, kompletnú techniku. Vy sa nemusíte o nič starať.

Čo je ICYNENE?

ICYNENE je Kanadská izolácia – pena. ICYNENE je systém tepelnej izolácie, ktorý používa dvojzložkovú striekanú izolačnú penu. Pena ICYNENE patrí medzi najmodernejšie technológie zatepľovania domov, priemyselných stavieb a objektov.

Môžem si zatepliť stavbu svojpomocne?

Štandardné zateplenie fasády je možné realizovať svojpomocne. Stratíte tým však záruku AXA-Property.  Kanadskú penu ICYNENE nemôže striekať nikto iný, ako certifikovaný aplikátor pomocou certifikovaného stroja, rovnako ako aj fúkanú izoláciu Isocell.

Ako zabezpečujete odbornosť personálu?

Kvalitnú technickú zdatnosť a odbornosť zabezpečujeme aj vďaka pravidelnej účasti na školeniach vo firme Isocell v Rakúsku a v školiacom stredisku ICYNENE v Českej republike, neďaleko Kladna.

Budeme mať full servis?

Áno, s AXA-Poprerty je full servis štandardom. Pripravíme projekt, technickú dokumentáciu, zabezpečíme stavebný materiál, izoláciu, zrealizujeme zateplenie či izolovanie nehnuteľnosti, po skončení za sebou upraceme.

Máme nákladné vozidlá, lešenie. Zabezpečíme si všetko potrebné pre rýchlu a kvalitnú prácu.

Dá sa po izolácii chodiť?

Štandardne nie. Priamo po izolácií nemôžeme chodiť. Je potrebné vytvoriť pochôdznú vrstvu z hranolov, OSB dosiek alebo iných pevných materiálov.

Kvalita je pre nás priorita číslo 1

Nahliadnite do ponuky služieb a riešení. Zistite, čo pre vás dokáže tím AXA-Property urobiť.

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi zodpovieme všetky otázky o cene a vlastnostiach zateplenia.

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

rockwool

Rýchle odkazy

O nás

FAQ

GDPR

Radlinského 17, 052 01 Spišská Nová Ves

+421 902 668 966

info@axaproperty.sk

     

Ing. Miroslav Vitko

Branislav Slaninák

Obchodný riaditeľ
+421 948 899 966

Matej Benko

Technický riaditeľ
+421 915 856 453

Michal Baran - Technik

+421 948 888 128
Šariš, Zemplín

Bc. Marián Uhlár - Technik

+421 950 141 611
Spiš, Košice

Ing. Peter Bíreš - Technik

+421 948 888 129
stredné, západné Slovensko