fbpx

Uvažovali ste nad renováciou záhrady? Dlažba je dôležitou estetickou a hlavne praktickou súčasťou záhrady. Pri výbere dlažby pre záhradu sa dokážete stratiť v mori možností. Po prečítaní článku získate prehľad v ponuke vonkajších dlažieb.

Dlažba z prírodného kameňa

Využitím dlažby z prírodného kameňa dodáte záhrade nádych histórie. Rozpoznáte ju hneď vďaka jej harmónií so záhradou. Dlažby z prírodného kameňa postupom času naberajú na estetickej hodnote. Prírodný kameň vašu záhradu bude dlhodobo skrášľovať. Predáva sa v celých kusoch rôznej veľkosti a hrúbky alebo rezaná s presnými rozmermi. Alternatívou pre dlažbu z prírodného kameňa je dlažba z formátovaného kameňa. Má menšiu hmotnosť ako prirodzený kameň a je vyrábaná na určitú hrúbku.

Zámková dlažba

Je najčastejšie používaná. Používa sa hlavne pre svoju jednoduchú a pomerne rýchlu aplikáciu. Vyrába sa v rôznych tvaroch a farbách. Zámkovú dlažbu môžete poznať ešte pod názvom betónová dlažba. Objavte v sebe umeleckého ducha a vytvorte kreatívne a estetické vzory farbami a tvarmi zámkovej dlažby. Pre domáceho kutila je zámková dlažba ako stvorená. Vlastnosti zámkovej dlažby záležia od jej výroby. Pri výbere zámkovej dlažby pre záhradu je lepšie vsadiť na kvalitu. Vytvorený chodník dlhšie vydrží vplyv vonkajších poveternostných podmienok.

Keramické dlažby

Získajú si srdce každého svojou pestrosťou a elegantnosťou. Keramickú dlažbu môžete ešte poznať pod názvom dlaždice. Táto dlažba dodá do záhrady vysnívanú oddychovú atmosféru. Má nízke nároky na údržbu. Najmodernejšia keramická dlažba je výnimočnou imitáciou materiálov, ako je kov alebo drevo. Vďaka veľkej možnosti výberu sa všetky najpestrejšie dizajnové nápady a sny môžu stať skutočnosťou.

Cesta v záhrade z veľkých kusov keramickej dlažby

Zaujal vás tento článok? Ďalšie zaujímavé články najdete na blogu. Každému druhu dlažby sa budeme ešte venovať v dalších článkoch. Do komentáru nám môžete dať vedieť akú dlažbu preferujete.

Podobné články na: DIY // dlažba // renovácia
Kategória - Stavba

Kvalita je pre nás priorita číslo 1

Nahliadnite do ponuky služieb a riešení. Zistite, čo pre vás dokáže tím AXA-Property urobiť.

Chcete sa dozvedieť viac?

Radi zodpovieme všetky otázky o cene a vlastnostiach zateplenia.

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

rockwool

Rýchle odkazy

O nás

FAQ

GDPR

Radlinského 17, 052 01 Spišská Nová Ves

+421 902 668 966

info@axaproperty.sk

     

Ing. Miroslav Vitko

Branislav Slaninák

Obchodný riaditeľ
+421 948 899 966

Matej Benko

Technický riaditeľ
+421 915 856 453

Michal Baran - Technik

+421 948 888 128
Šariš, Zemplín

Bc. Marián Uhlár - Technik

+421 950 141 611
Spiš, Košice

Ing. Peter Bíreš - Technik

+421 948 888 129
stredné, západné Slovensko